CARTOON NETWORK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CARTOON NETWORK

Cartooon Network

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Secrets Saturdays tanıtım

YazarMesaj
Shun Kazami
Admin
Admin
Shun Kazami

Erkek
İş/Hobiler : Bilgisayar,Ders,Oyun
Lakap : Shun

Secrets Saturdays tanıtım Empty
MesajKonu: Secrets Saturdays tanıtım   Secrets Saturdays tanıtım Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 11:26 pm

İyiler
Doc Saturday : Ekibin Lideri Ve Ailenin Reisidir. Güç Eldiveni İle Savaşır. Gerçek İsmi "Solomon"dur.

Drew Saturday : Fransızca , ALmanca Ve Arapça Gibi 37 Dil Bilmektedir. Ateş Kılıcı İle Savaşır. Doyle'un Ablasıdır.

Zack Saturday : Çok Meraklı Ve Komiktir. Doc Babası , Drew Annesi Ve Fiskerton En İyi Arkadaşıdır. Pençe Adlı Asasıyla Savaşır.Cryptit'leri kontrol edebilme gücüne sahiptir.

Doyle Blackwell:Drew'in erkek kardeşidir.Aslında ilk olarak Argos'un elemanıdır.Fakat daha sonra Drew'in kardeşi olduğu ortaya çıkar.

Fiskerton Saturday : Bir Cryptit'dir. Birçok Şeyden Korkar Ve Zac'in En İyi Dostudur. Sadece "Sayamour" Diyebilir.

Kommodo Saturday: Ne Bulursa Herşeyi Yiyen Bir Cryptit'dir. Görünmez Olabilir.

Zon Saturday: Uçan Bir Dişi Cryptit'dir. Kız Olsada Çok Kuvvetlidir.

Kötüler

V. V. Argost : Çok Acımasız Ve Zalimdir. Amacı Kor Taşına Saturday Ailesinden Önce Ulaşmaktır. Bir Tv Programı Vardır.

Munya : Frankestein Benzeri Bir Yaratıktır. Argostun Yardımcısıdır. Konsantre Olunca Daha Güçlü Bir Yaratık Oluyordur.

Von Rook : Paralı Bir Askerdir. Doyle Onun Eski Çırağıdı.

Metal Çene : Metalle Beslenen Bir Yaratıktır. Cryptitleri Yemeği Çok Sever.

Abbey Grev : Zac'in Eski Bebek Bakıcısıydı. Ama Daha Sonra Von Rook'un Çırağı Olmuştur. Doyle'a Aşıktır.

Dostlar

Ulraj : Kumari Kamdam Topluluğunun Genç Kralıdır. Zac İle Dostdur.

Dr. Arthur Beeman : Gök Cisimleri Ve Ufolarla Uğraşır. Bir Bölümde Zac'a Bebek Bakıcılığı Yapmıştır.

Dr. Paul Cheechoo : Dağ Ve Yanardağlarla İlgilenir. Hiçbir Zaman Gözlüğünü Çıkarmaz.

Dr. Miranda Grey : Quantum Mekaniği İle İlgilenir. Abbey'nin Ablasıdır.

Profesör Talu Mizaki : Japon Bİr Profesördür. Bir Cryptit'in İçine Hapis olmuştur.

Secrets Saturdays tanıtım Icon_biggrin

http://cartoonnetwork12.yetkinforum.com

Secrets Saturdays tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Juniper Lee Tanıtım
» Poverpuff girls Tanıtım
» johnny bravo tanıtım
» Sincap Çocuk Tanıtım