CARTOON NETWORK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CARTOON NETWORK

Cartooon Network

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Poverpuff girls Tanıtım

YazarMesaj
Shun Kazami
Admin
Admin
Shun Kazami

Erkek
İş/Hobiler : Bilgisayar,Ders,Oyun
Lakap : Shun

Poverpuff girls Tanıtım Empty
MesajKonu: Poverpuff girls Tanıtım   Poverpuff girls Tanıtım Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 2:05 pm

Poverpuff girls Tanıtım Blossom

PowerPuff Girlsin lideridir. Ağzından buz üfler, ellerinden ateş saçar. Kuvvetli bir iç güdüsü vardır. Olacak kötü olayları önceden tahmin edebilir. Aynı zamanda akıllı ve oldukça zekidir.
Sinirlendiği zaman sinirini yatıştırmak zordur. Sürekli emir verir ve patronluk taslar. Bir şeyi yapmak istediğinde onu durdurmak imkansızdır.

Poverpuff girls Tanıtım ButtercupPowerpuff Girls’ün üyesidir. Şiddetli ve ağır darbeleri vardır. Dövüşmeyi sever. Ayrıca çok iyi dövüşür. Blossomun liderliğinden şikayetçidir. Kardeşleriyle sürekli kavga eder. Ama onlara çok düşkündür.
Kimsenin bişi yapmasına izin vermez. Çok sert görünmesine rağmen duygusal bir yapısı vardır. Çoğu şeyde sorun çıkarır. Dilini bükebilir. Bir bölümde, özel güçleri ile kardeşleri bir canavarı kurtarır

Poverpuff girls Tanıtım BubblesPowerpuff Girls’ün üyesidir. Çok çocuksu ve kırılgandır. Ağır ve şiddetli bir sesi vardır. Blossom’a aşırı bağlıdır. Grubun en saf kişisidir.
Bubblesin bir ahtapotu vardır. Daha doğrusu bir oyuncağı. onun adı Octi’dir (Okti’dir). Bubbles çoğu zaman onuna oynamaktan kardeşlerini ve Townville’i kaybetme tehlikesi geçirir.
http://cartoonnetwork12.yetkinforum.com

Poverpuff girls Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Juniper Lee Tanıtım
» johnny bravo tanıtım
» Secrets Saturdays tanıtım
» Sincap Çocuk Tanıtım
» PowerPuff Girls Bizim Seçtiğimiz Resimler...