CARTOON NETWORK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CARTOON NETWORK

Cartooon Network

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

johnny bravo tanıtım

YazarMesaj
Shun Kazami
Admin
Admin
Shun Kazami

Erkek
İş/Hobiler : Bilgisayar,Ders,Oyun
Lakap : Shun

johnny bravo tanıtım Empty
MesajKonu: johnny bravo tanıtım   johnny bravo tanıtım Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 11:10 am

Johnny Bravo tam bir aşk doktorudur.Johnny Bravo sarı saçlı büyük gövdeli kısa bacaklı bir Amerikan vatandaşıdır.Johnny Bravo çizgi filmi Cartoon Network'te yayınlanmaktadır.Johnny Bravo büyük görünsede beyni hala beş yaşındaki çocuk gibidir.Gördüğü bütün bayanlara sarkıntılık etsede asla bir kız arkadaş edinemez.

johnny bravo tanıtım 200px-Johnny_Bravo

Çizgi Filmin Karakterleri

* Johnny Bravo---Jeff Bennett seslendirdi) Malum Romeo. Devamlı kızlar peşinde koşan ve her seferinde hüsrana uğrayan, kasları beynine göre daha fazla gelişmiş olan ve çizgi filme ismini de veren karakterimiz.Görünüş olarak James Dean ses olarak ise Elvis Presley benzemektedir.

* Bunny Bravo ---- Brenda Vaccaro seslendirdi) Johnny Bravo'nun annesi. Tipik bir Amerikan ev kadını. Oğluna çok düşkündür.

* Suzie----Mae Whitman seslendirdi) Johnny Bravo'nun komşu kızı.Kız kızıl saçlı ve 5 yaşındadır. Çok şirin ve şirin olduğu kadar zeki bir kızdır.

* Carl Chryniszzswics-----Tom Kenny seslendirdi) Johnny Bravo'nun tek arkadaşı. Kendisi bilimle aşır neşirdir ve baya zekidir.

* Pops: (Babalık)(Larry Drake seslendirdi) Bravo'nun alışveriş yaptığı fast food dükkanını sahibi.Dükkanındakı yemeklerin tarifi bilinmiyordur ve bir çok hayvandan yemek yapmaktadır.Olgun yaşlarda ve para göz bir amcamızdır.Pops d,z,ye 2. sezonda giriş yapmıştır.

* Donny Osmond: Ünlü oyuncu ve şarkıcı. Sadece bir bölümde yer aldı ve Johnny'e dadılık yaptı. Bu bölümde seslendirme bizzat kendizi tarafından yapıldı.Sadece ilk sezon ve 4. sezonda yer almıştır.

* Jungle Boy: (Orman Çocuğu) Ormanda havyanlarla yaşayan değişik bir çocuk olup sadece ilk sezonun bir kaç bölümünde yer aldı.
http://cartoonnetwork12.yetkinforum.com

johnny bravo tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» johnny bravo resimler
» Juniper Lee Tanıtım
» Secrets Saturdays tanıtım
» Sincap Çocuk Tanıtım
» Poverpuff girls Tanıtım