CARTOON NETWORK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CARTOON NETWORK

Cartooon Network

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ben10 karakterleri

YazarMesaj
Shun Kazami
Admin
Admin
Shun Kazami

Erkek
İş/Hobiler : Bilgisayar,Ders,Oyun
Lakap : Shun

ben10 karakterleri Empty
MesajKonu: ben10 karakterleri   ben10 karakterleri Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 4:16 pm

BENJAMIN TENNYSONben10 karakterleri Ben
GWENDOLYN TENNYSONben10 karakterleri Gwen
MAXPEN TENNYSONben10 karakterleri Max

ELMAS KAFAben10 karakterleri Diamondhead
ARTICGUANAben10 karakterleri Articguana
DÖRT KOLben10 karakterleri Fourarms
MUMYA BENben10 karakterleri Benmummy
GRİ MADDEben10 karakterleri Greymatter
VICKTOR BENben10 karakterleri Benvicktor
GÖLGE HAYALETben10 karakterleri Ghostfreak
KURT BENben10 karakterleri Benwolf
ATEŞ TOPUben10 karakterleri Heatblast
VIZILTILI ŞOKben10 karakterleri Buzzshocker
YÜZEN ÇENEben10 karakterleri Ripjaws
YILDIRIM TOPUben10 karakterleri Cannonbolt
PUL KANATben10 karakterleri Stinkfly
DITTOben10 karakterleri Ditto
GÜNCELLEMEben10 karakterleri Upgrade
GÖZ ADAMben10 karakterleri Eyeguy
YABAN KÖPEKben10 karakterleri Wildmutt
SİNEKYİYENben10 karakterleri Spitter
ŞİMŞEK HIZben10 karakterleri Xlr8
YAPIŞKAN DİLben10 karakterleri Upchuck
BÜYÜK YÖNben10 karakterleri Waybig
VAHŞİ ASMAben10 karakterleri Wildvine

DÜŞMAN VİLGAX
ben10 karakterleri Villians

İYİLER
1)Tetrax
Tetrax Ben 10de 2 kez çıkmıştır 1. Hunted(Avlanma)Bölümünde vildaxın Yolladığı 3 ödül avcısından biridir amaçları omitrixi almaktır.Tetraxında Amacı Krab ve 6-6 ile birlikte giymiştir sebebi ise omitrixi ödül avcılarından korumaktır Ve benin Ödül avcılarını yenmesinde önemli bir pay olmuştur.2.Kez benin önüne çıkışı ise Serrets of omitrix bölümünde çıkmıştır ve Benin vildaxı yenmesinde önemli bir rol oynamıştır.Hunted bölümünde Ödül avcılarını yok ettiği için vildax tetraxın gezegeni olanKristalium(elmas kafanın geldiği gezegen) Gezegenini işgal etmiştir.

ben10 karakterleri Th_tetrax

ben10 karakterleri Secretoftheomnitrix694um3
2)Galaktik Polisler
Üç kişiden oluşur Galaksinin Güvenliğini Sağlarlar Ve 6-6 İLE Vulkanusun Hapisten kaçtığı bölümde gelmişlerdir ve benide takıma almışlardır.
Ve Galktik Polisler:

ben10 karakterleri Synaptak
Synaptak

ben10 karakterleri Ultimos
Ultimos

ben10 karakterleri Tini
Tini

3)Teymen Stell
Teymen Stell hayatını uzaylılarla savaşmaya adamış bir 51.bölge şefidir.Framed Bölümünde Kevin 11 rin Saldıralrından Ben 10 ni ve Büyükbabayı sorumlu tutar.
ben10 karakterleri Steel
4)Kaptan Shaw
The Karakten Bölümünde Ortaya Çıkmıştır Ve En büyük Hayali göl canavarını yakalamaktır.
Ve aslında bir balıkçıdır.
ben10 karakterleri Shaw
5)Vera Teyze
Benin İYi kalpli teyzesidir.Ve Sonsuza kadar emeklilik bölümünde çıkmıştır.
ben10 karakterleri Vera

KÖTÜLER

1)Vildax
En kötü uzaylıdır.Çok acımasızdır.Omitrixi istemesinin nedeni omitrixin uzaylılarından bir ordu kurup evreni ele geçirmektir.Çok Güçlü olduğu gibi en uzun boylu uzaylı dört koldan bile daha çok uzun bolludur.çok süper yükseğe zıplıya bilir elini yere vurduğu an yeri parçalıya bilir. Buna rağmen Ben 10 onu tam 4 kez yenmiştir.İlk kez Benin Karşısına Secrets Bölümünde Çıkmıştır.En Son ise secret of omitrix bölümünde çıkmıştır ve dev ordusuna rağmen way bige yenilmiştir.

ben10 karakterleri Vilgax

2)Gölge Hayalet

Çok acımasızdır Eskiden Saatte bulunan bir uzaylıdır.Gözünü üstündeki çatlaklarda oynatabilir ve de saglam duvardan geçebilir.Aynı zamanda uçma özelliğine sahiptir ve de üstünde gerçek halini gizleyen bir katman vardır.Gerçek şekli şudur:
ben10 karakterleri GhostfreatTrue

4)Ebedi Şovalyeler
Ebedi Şovalyeler Tutsak uzaylı teknolojilerinden yepılmış bir ordusu vardır.başları enoch tur perfect day bölümünde şimşek hız olup yenmiştir ve krallığın başına bir robot geçmiştir onuda Ben 10 Vs Negative 10 bölümünde Ben Yenmiştir.Ebedi Şovalyeler benin Karşısına ilk A small problem bölümünde çıkmıştır.Yüzlerini gizlemek için maske takarlar.
ben10 karakterleri Enoch
Enock

ben10 karakterleri Forever+King
Ebedi Şovalyelrin başına geçen Robot
5)Sirk Ucubeleri ve Zombozo
Zombozo:İnsanların Mutluluklarını Çalarak Beslenir Ve Sirk ucubelerinin lideridir o sirkte insanların ruhunu çalarken.ucubeleri hırsızlık yapar.
ben10 karakterleri Ep09110jp0
6)BUZZSHOCK(Magawatts)
Elektrikten yaratılmış bir ucubedir.ölümcül ve tehlikeli espiri anlayışı vardır.Ben 10nin karşısına Turist Trap Bölümünde Çıkmıştır ve onu ateş topula yenmiştir.Ben 10.000nin satinde vardır.
ben10 karakterleri Buzzshock

ben10 karakterleri Megawhatts
7)Hex ve sihirbaz
Hex:Bir büyücüdür ve amacı arkameda sihir kitabını almak ve oradaki sihirlerle dünyayı yönetmektir.5 tane tılsımı vardır:
1.Şans tılsımı(Bu tılsım lucky girl bölümünde şimşek hızla savaşırken düşürmüştür ve gwenin olmuştur)
2.Ateş Tılsımı(Elindeki Asadaki Tılsımı Çalıştırır)
3.Yeniden Doğma Tılsımı(Bu Tılsım Birşey olduğunda sahibine yeniden hayat verir)
4.Uçma Tılsımı(Bu tılsım Sahibinin uçmasına yarar)
5.Kilit Taşı(Tüm tılsımarın gücünü taşır ve en güçlü tılsımdır bu tılsımı gwen bir sihir fuarında bulmuştur ve diğer tılsımların doğuşunu sağmamaktadır)
ben10 karakterleri EP42-25
Sihirbaz:Hexin Yeğenidir ve hapisaneden kaçışını sağlar.Aslında acemi bir sihirbazdır tüm
yaptıklarını hexten öğrenmiştir,çantası sayesinde canavarlar çıkartabilir.
ben10 karakterleri 252051-112571-charmcaster_large
Kevin 11:Kevin aslında bir çocuktur.Elekrtonik aletlerin gücünü emer bu yuzden bir ucubedir ve ucube olduğu için ailesi ondan korkup bırakmıştır.Kevin 11 bölümünde omitrixin gücünü emer ve Framed Biölümündede Aşağıdaki haline dönüşür ve onu teymen stell yenmiştir.

ben10 karakterleri EP16-199

ben10 karakterleri Kevin11
9)DR.Enimo
Aslında bir genetik uzmanı bir doktordur mutasyon üzerine çalışmalar yapmıştır.Bir Ödül vardır ve bunu almak için uğraşmıştır Alamayınca Deli bir doktora dönüşmüştür.

ben10 karakterleri Dr+animo
10)Big Tick Ve Tapıcıları
Big tick: Uzaylı bir kenedir gezegenleri emip yok eder ve gezegenlerin zenginlikleriyle beslenir çok güçlüdür ,Ben onu Yıldırım topunun saate girdiği bölümde Yenmiştir,ama yenmek çok zor olmuştur yıdırım topunun özelliğini bilmediği için 10 uzaylıyıda olmuştur ama 11. uzaylı olan yıldırım topu olmamıştır ve ben en sonunda kararverir ve yıldırım topuna dönüşür ve dönüşmesiyle birlikte yıldırım topu big ticki yener.
Worshippers:Her zaman en güçlüsüne taparlar big ticke tapmışlardır yıldırım topu big ticki yenince yıldırım topuna taparlar.
ben10 karakterleri Worshippers

ben 10
dört kol:güçlü
şimşek hız:hızlı
gölge hayalet:insanları konyrol etme görünmezlik
güncellme:elektronuik içine gitme bide bozuk eşyayı tamie etme
pulkanat:balgam bide uçma
yüzen çene :yüzme ve güçlü çene
ateş topu:avev çıkarma
yaban köpeği:güçlü koku alma
elmas kafa:dayanıklılık ve elmas çıkarma
gri madde:zeki